Kurs AutoCAD - Podstawy

  • Poziom: Początkujący
  • Czas trwania:
  • Cena: zł 9.00
Certyfikat:

Trzeba ukończyć wszystkie lekcje

Opis

Kurs AutoCAD - Podstawy został stworzony z wyślą o początkujących użytkownikach, w szczególności o takich, którzy nigdy nie mieli jeszcze kontaktu z programem AutoCAD. Nie mniej jednak, użytkownicy z doświadczeniem także wyniosą z kursu dużo praktycznej wiedzy. Kurs trwa 3,5 godziny, zawiera 43 lekcje, jest podzielony na 9 modułów (działów), w których zostały wyjaśnione zagadnienia w poszczególnych lekcjach. Najlepiej kurs przejść metodą "małych kroków". Kurs stworzony na wersji AutoCAD 2011, na klasycznych ustawieniach panelu AutoCAD: 
Panel klasyczny, wstążki w AutoCAD - CADomania.pl
Wiedza zaczerpnięta z kursu może być wykorzystana w nowszych wersjach programu.
Powodzenia! 

Cena

Nazwa planu Cena
1 godzina: zł 9.00
1 Miesiąc: zł 19.00
3 Miesiące: zł 29.00
1 Rok: zł 69.00
6 Miesięcy: zł 39.00
Na czas nieograniczony: zł 79.00

Wymagania

Inne:

Kurs AutoCAD - Podstawy jest kursem online, do którego dostęp otrzymujesz po wykupieniu subskrypcji (abonamentu). Możesz wybrać czas subskrypcji na dowolny okres, np. 1 rok lub 6 miesięcy. Minimalny czas subskrypcji to 1 godzina, a maksymalny to "na czas niekreślony" czyli dożywotnio. Bez względu na wybór subskrypcji, masz dostęp do całego kursu i to Ty decydujesz jakiej lekcji się uczysz. Rekomendowane jest aby przechodzić przez kurs od początku do końca. Aby zakupić kurs, najpierw musisz się zarejestrować jako użytkownik portalu CADomania.pl. Do skorzystania z kursu potrzebujesz tylko komputer, laptop lub tablet z internetem. Jeśli chcesz tylko oglądać kurs, wystarczy smartphone. Preferowany jest komputer wraz klawiaturą oraz myszką. Jak zainstalować darmową wersje programu dowiesz się >>TUTAJ<<.

 

 

Instruktor

Maciej Grodziński

Pierwsze kreski w AutoCAD stawiał w 2000 roku. Absolwent Architektury wnętrz WSSiP w Łodzi z 2010 roku. Znajomość 2D i 3D. Duże doświadczenie praktyczne oraz szkoleniowe. Bardzo lubi automatyzować prace w programach CAD. Założyciel portalu CADomania.pl

Kursy tego instruktora

Nazwa Poziom Data publikacji
Kurs AutoCAD - Podstawy 2018-05-29 18:58:10

Spis treści

Przejrzane
Poziom
2.Interfejs
3.Rysuj
Modyfikuj
7.Wstaw
8.Właściwości
9.Opisz (Style)
Stan testu
Przejrzane
Czas trwania
Poziom
2.Interfejs
3.Rysuj
Modyfikuj
7.Wstaw
8.Właściwości
9.Opisz (Style)