DARMOWE TUTORIALE DESKTO
CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WIĘCEJ ? DESKTOP
OD 9ZŁ DESKTOP
KURS AUTOCAD PODSTAWY DESKTOP
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WIĘCEJ ? MOBIL
OD 9ZŁ ? MOBIL
KURS AUTOCAD PODSTAWY MOBIL
Previous Next Play Pause
1 2 3
Napisz komentarz

Wcześniej było o tym ”Jak ustawić siatkę w AutoCAD 2019”, to była o ustawieniach ekranu roboczego. A dziś mały Tip & Trick pod tytułem ”Jak dodać ikonkę do menu z prawego klawisza myszki w AutoCAD 2019”. Wielu użytkowników AutoCAD'a modyfikuje prawy przycisk myszki, a więc do dzieła!

 

Napisz komentarz
Po ostatnim artykule ”Jak zmienić interfejs w AutoCAD 2018 na wersje standardową”, czas przypomnieć podstawy z umiejętności w AutoCAD. Tym razem kilka słów na temat ”Jak ustawić siatkę w AutoCAD 2019”. 
 

8 Komentarzy
Podczas pisania artykułu "Recenzja AutoCAD 2018 - pierwsze testy", nie mogliśmy zapomnieć o zmianie nowego interfejsu AutoCAD’a 2018 ze wstążkami, na wersji standardową, czyli z paskami narzędzi. Zapraszamy:Jak zmienić interfejs w AutoCAD 2018 na wersje standardową”.
 

Napisz komentarz

Poprzednio opowiadaliśmy o tym "Jak pobrać AutoCAD - Bezpłatną wersje testową". A więc i my pobraliśmy najnowszą wersje do testów. Tym samym, już możemy wypowiedzieć się na temat "Recenzja AutoCAD 2018 - pierwsze testy",  zapraszamy do artykułu.

3 Komentarzy

Poprzednio było o Resetowaniu. A dziś, w związku z licznymi zapytaniami "Jak pobrać AutoCAD - bezpłatna wersja testowa ?", stworzyliśmy krótki artykuł odpowiadający na to pytanie. Zapraszamy do lektury:)