DARMOWE TUTORIALE DESKTO
CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WIĘCEJ ? DESKTOP
OD 9ZŁ DESKTOP
KURS AUTOCAD PODSTAWY DESKTOP
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WIĘCEJ ? MOBIL
OD 9ZŁ ? MOBIL
KURS AUTOCAD PODSTAWY MOBIL
Previous Next Play Pause
1 2 3
Napisz komentarz

Poprzednio pisaliśmy ”Co to jest Edgemode w AutoCAD - jak ustawić?”, czyli był to kolejny Tip & Tricks na temat AutoCAD'a. Tym razem o innym programie do projektowania grafiki 3D o nazwie Blender czyli coś z działu Recenzje / Testy. Temat artykułu to ”Blender - darmowy program do tworzenia grafiki 3D”. Zapraszamy do lektury.

 

Napisz komentarz

W ostatnim artykule, pisaliśmy o tym Jak dodać ikonkę do menu z prawego klawisza myszki w AutoCAD 2019, czyli krótki Pro Tip jak przyspieszyć sobie prace w AutoCAD. A dziś kolejny Tip & Tricks, tym razem o tym ”Co to jest Edgemode w AutoCAD - jak ustawić?”. Jest to interesujące zagadnienie poruszane przez użytkowników AutoCAD'a.

 

Napisz komentarz

Wcześniej było o tym ”Jak ustawić siatkę w AutoCAD 2019”, to była o ustawieniach ekranu roboczego. A dziś mały Tip & Trick pod tytułem ”Jak dodać ikonkę do menu z prawego klawisza myszki w AutoCAD 2019”. Wielu użytkowników AutoCAD'a modyfikuje prawy przycisk myszki, a więc do dzieła!

 

2 Komentarzy
Po ostatnim artykule ”Jak zmienić interfejs w AutoCAD 2018 na wersje standardową”, czas przypomnieć podstawy z umiejętności w AutoCAD. Tym razem kilka słów na temat ”Jak ustawić siatkę w AutoCAD 2019”. 
 

9 Komentarzy
Podczas pisania artykułu "Recenzja AutoCAD 2018 - pierwsze testy", nie mogliśmy zapomnieć o zmianie nowego interfejsu AutoCAD’a 2018 ze wstążkami, na wersji standardową, czyli z paskami narzędzi. Zapraszamy:Jak zmienić interfejs w AutoCAD 2018 na wersje standardową”.